Wójt Gminy Turobin informuje, że w dniach od 24 lutego 2017 r. do 03 marca 2017 r. przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne w sprawie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjum prowadzonych przez gminę Turobin do nowego ustroju szkolnego.

Wypełnione ankiety -formularze uwag/propozycji będzie można:

1) przesłać listownie na adres: Zespół Obsługi Ekonomiczno - Administracyjnej Szkół w Turobinie, ul. Piłsudskiego 34, 23-465 Turobin (decyduje data wpływu) lub

2) składać na dzienniku podawczym Zespołu Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Szkół w  Turobinie (decyduje data wpływu) lub

3) przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (decyduje data wpływu), w wyżej określonym terminie.

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku
o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2016 r, poz. 446) zwołuję XXVIII Sesję Rady Gminy Turobin VII kadencji.

Sesja odbędzie się w dniu 27 lutego 2017 roku o godzinie 1000 w sali posiedzeń Urzędu Gminy w Turobinie .

Szkoła Podstawowa im. Szymona Szymonowicza w Czernięcinie bierze udział w konkursie EXTRA SZKOLNA STOŁÓWKA w ramach akcji „Extra szkolna stołówka z Delmą Extra”.

Organizatorzy pragną poprawić warunki wydawania posiłków w szkołach podstawowych na terenie Polski. Każdy może zagłosować na szkołę w Czernięcinie, aby dzieciaki mogły spożywać posiłki w estetycznym, bezpiecznym i czystym pomieszczeniu.

Wójt Gminy, Rada Gminy i Gminna Biblioteka Publiczna zapraszają na Dzień Kobiet 5 marca 2017 r. godzina 12.30 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Turobinie. 

Spotkanie uświetnią występy Kapeli Turobińskiej i uczniów szkół z terenu gminy a na przybyłe Panie czekają słodkości i miła niespodzianka.

Fundacja Inicjatyw Lokalnych Oddział w Janowie Lubelskim pragnie poinformować o realizacji kolejnego projektu - “ERA MŁODYCH ZAWODOWCÓW”, w którym do udziału zaprasza osoby młode od 15 do 29 r.ż., pozostające bez pracy, niezarejestrowane w urzędach pracy w tym: długotrwale bezrobotne, niepełnosprawne i o niskich kwalifikacjach, zwłaszcza nie uczestniczące w kształceniu i szkoleniu.

Podkategorie