Powszechny Spis Rolny trwa od 1.09.2020 do 30.11.2020 r.

Rolniku wejdź na stronę: spisrolny.gov.pl i spisz się online.

Jest to najwygodniejsza dla Ciebie forma wypełnienia obowiązku spisowego. Pozwala bowiem na dostęp do formularza spisowego w dowolnie wybranym momencie, tj. o dowolnej godzinie, zarówno rano jak i wieczorem, a w przypadku niedokończenia wypełniania ankiety można się wylogować i w ciągu kilku dni zalogować ponownie by zakończyć jej wypełnianie.

Poza tym możesz przekazać informacje o swoim gospodarstwie rolnym wykorzystując w tym celu dowolne urządzenie, czyli smartfon, tablet, laptop lub też komputer stacjonarny. Przez Internet można się spisać od 1 września do 30 listopada 2020 r.

Jeśli będziesz miał jakąkolwiek trudność ze spisaniem zadzwoń na Infolinię spisową: 22 279 99 99.

Spisz się jak na rolnika przystało.

Użytkownicy gospodarstw rolnych mogą przekazać informacje o gospodarstwie za pośrednictwem bezpiecznej aplikacji, dostępnej na stronie internetowej. Samospis internetowy jest najwygodniejszą formą wypełnienia obowiązku spisowego.

Rolnicy, którzy nie posiadają dostępu do Internetu lub mają trudności z wypełnieniem formularza mogą skorzystać również z metody samospisu przez telefon, dzwoniąc na infolinię spisową (tel. 22 279 99 99). Spisu można dokonać samodzielnie na dwa sposoby:

• poprzez formularz internetowy, dostępny wraz z instrukcją do logowania na stronie internetowej GUS: https://spisrolny.gov.pl.

• telefonicznie - w przypadku braku dostępu do Internetu – kontaktując się z infolinią spisową na numer 22 279 99 99 wew. 1 i wybrać opcję „Spisz się przez telefon”.

W przypadku braku sprzętu potrzebnego do samospisu zapraszamy do Urzędu Gminy w Turobinie

pokój nr 7,

udostępniamy komputer oraz zapewniamy pomoc przy samospisie.

Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu pod nr telefonu: 84 6833 335 w. 24