Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Turobin!

Pragniemy Państwa poinformować, że Gmina Turobin rozpoczęła prace nad nowym dokumentem pod nazwą „Strategia Rozwoju Gminy Turobin na lata 2021- 2030”.

Pragniemy wspólnie z Państwem wyznaczyć cele rozwoju naszej Gminy i zaplanować najważniejsze działania. Bardzo zależy nam na poznaniu Państwa opinii na temat barier i szans dla rozwoju Gminy Turobin, dlatego też opracowaliśmy niniejszą ankietę.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o poświęcenie czasu i wypełnienie tej ankiety. Państwa opinie, sugestie i oczekiwania są dla nas bardzo ważne. Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki zostaną przedstawione w formie raportu z badań i służyć będą do prac nad strategią.

Bardzo dziękujemy za poświęcony na wypełnienie ankiety czas i Państwa zaangażowanie w prace nad strategią rozwoju naszej Gminy.

Ankietę można przynieść lub przesłać w terminie 14-28 styczeń 2021 r., w formie:

a) papierowej na adres Urzędu Gminy Turobin, ul. Rynek 4, 23-465 Turobin z dopiskiem 

b) elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowa kategoria

docx

Ankieta_Gmina_Turobin

Rozmiar: 13.36 kb
Odsłon : 59
Data dodania: 2021-01-13