Imię
i nazwisko

Stanowisko

E-mail 

Tel.(084)68-33-335

Nr pokoju

Danuta KozyraKierownik ReferatuTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 w. 48

 10

Agnieszka SkibaStanowisko ds samorządu terytorialnego i RODOTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 w. 35

 19

Małgorzata SnopekStanowisko ds. profilaktyki uzależnieńTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 w. 24

 7

Ewelina ZdybelStanowisko ds. organizacyjnychTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 w. 41

 11
Milena OgorzałekStanowisko ds. obsługi sekretariatu - pracownik kancelaryjnyTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w. 30 15
Dariusz PiłatObsługa systemów informatycznychTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (084)68-33-335 5
Jan GawdaKierowca